Wygrana w tym meczu ustawiłaby nas w tabeli nieźle, ale - zwłaszcza jeśli jednak naszym piłkarzom nie zapłacili

- nie zdziwi mnie żaden wynik, chyba że to będzie jakieś 0:3 albo jeszcze gorzej. Jeśli jednak bym miał się określić, to wierzę w wygraną. U&W!