Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1304
Stary 15.05.2015, 11:41
Jaroo1 'No ciekawe, ciekawe, bo Kubeczek cały czas w swoich programach był nastawiony anty Komorowski. Ciekawe czy powie coś sensownego, merytorycznego czy będzie mu dupę lizał jednak"

myślę że mogą wspólnie powkładać polskie flagi w gówno , już to kupa powiatowa robiła i radość była ogólna

jak tego będzie mało to mogą zgwałcić na antenie kilka Ukrainek , do tej pory tylko opowiadał co zrobi to może teraz pójdzie na całość , przecież młodzi muszą się cały czas uczyć

a tak na marginesie , jest to kompromitacja Urzędu Prezydenta , nie komora tylko Urzędu Prezydenta , on i ten cały kupa są dawno skompromitowani

he, he "sądarzownie " najadły się szaleju , kto na to pozwala ?

http://niezalezna.pl/67078-sondaz-pa...-partie-kukiza
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 15.05.2015 o godz. 11:49.
Odpowiedz cytując