Jaroo1 'No ciekawe, ciekawe, bo Kubeczek cały czas w swoich programach był nastawiony anty Komorowski. Ciekawe czy powie coś sensownego, merytorycznego czy będzie mu dupę lizał jednak"
myślę że mogą wspólnie powkładać polskie flagi w gówno , już to kupa powiatowa robiła i radość była ogólna
jak tego będzie mało to mogą zgwałcić na antenie kilka Ukrainek , do tej pory tylko opowiadał co zrobi to może teraz pójdzie na całość , przecież młodzi muszą się cały czas uczyć
a tak na marginesie , jest to kompromitacja Urzędu Prezydenta , nie komora tylko Urzędu Prezydenta , on i ten cały kupa są dawno skompromitowani
he, he "sądarzownie " najadły się szaleju , kto na to pozwala ?
http://niezalezna.pl/67078-sondaz-pa...-partie-kukiza