hiszpan00 napisał(a):

"16 lutego uzależniony finansowo od rządu ośrodek badania opinii publicznej CBOS opublikował sondaż, z którego wynikało, że Bronisław Komorowski wygra wybory jeszcze w I turze uzyskując 63 procentowe poparcie. Warto podkreślić, że za takie "sondaże" CBOS dostaje co roku od rządu PO-PSL po 3,2 mln złotych publicznych pieniędzy!"
źródło http://niewygodne.info.pl/
|
Mysle ze dosc wazna tutaj jest jednak data tegoz badania...w 3 miesiace mozna dokonac wielu ciekawych rzeczy...przegrac wybory rowniez i to jest akurat najmniej niemozliwe...