Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mazo
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11671
Stary 15.05.2015, 09:06
Jestem kibicem Białej Gwiazdy z Grójca i chciałem przyjechać 20 na mecz z Pogonią. Dodam, że wcześniej nigdy nie byłem na meczu. Nie będzie problemu na kilka godz. przed meczem załatwić wszystko? I jak najlepiej z Radomia dojechać?
Odpowiedz cytując