Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 14.05.2015, 21:03
Bez kitu, jeśli piłkarze mają takie samo bojowe nastawienie jak forumowicze to mogą w ogóle nie wychodzić na mecz, bo już go przegrali.

"Remis biorę w ciemno"...

Odwagi ....a!
Odpowiedz cytując