Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17197
Stary 14.05.2015, 19:29
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Kiedy zakończy się epopeja pt..."Sprowadzmy młodych,perspektywicznych Maków"
Wy naprawdę nie widzicie ze Oni graja wielkiego chuja...

W tym wieku zawodnicy mają prawo mieć wahania formy, a Maki oczywiście grać umieją, pokazali to wielokrotnie w tym sezonie i wcześniej. Poza tym grają w Bełchatowie w którym obecnie 85% drużyny gra kompletny piach. Zaraz strzelą po 2 gole w kilku meczach i znów się zacznie rozmowa o cudownych braciach. Jak dla mnie idealna okazja, by za pewnie niewielkie pieniądze wziąc 2 ofensywnych graczy, na których w przyszłości mozna zarobić. Ale każdy ma swoje zdanie.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując