Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17196
Stary 14.05.2015, 19:27
Pamiętam jak GKS grało w I lidze to połowa forum jarała się w tym ja Makami.GKS awansował grali chwilę dobrze a teraz jedno wielkie G.Moźe ta ekstraklasa to dla nich za wysokie progi ? Myślałem, że o nich zapomnieliśmy,ale jednak ktoś odkopał lawinę.Michał strzelił 2 gole tak dwa i aż dwa.Czas na nich przeminął niech idą do 7egiuni
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując