Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
22329
14.05.2015, 18:01
Spójrzcie na to w ten sposób... gdy Boguski zostanie menedżerem Wisełki, nie będzie mógł wystawiać...Boguskiego
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago