Temat
:
Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
209
14.05.2015, 17:49
witam, korzystał moze ktos z agencji posrednictwa pracy w holandi? chodzi mi konkretnie o ta agencje- jobxion jesli tak to moze podzielicie sie swoimi opiniami ? dzieki
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
rafaltwsd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafaltwsd
Znajdź inne posty napisane przez rafaltwsd