Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1290
Stary 14.05.2015, 15:20
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
Myślałem, że gorszego prymitywizmu i odczłowieczenia na forum już być nie może, ale jednak coś mnie zaskoczyło za sprawą Twojego żenującego wpisu...
Zostać tak nazwany przez ciebie patrząc na to co reprezentujesz to traktuję to jako komplement aniżeli obrazę, także dziękuję i czuję się doceniony.

Poczytałem twoje wpisy i stwierdzam że jesteś czerwonym śmieciem i powiem ci jedno, gdybym coś takiego czytał na forum sąsiadki to bym się śmiał z ich kibiców, w tej sytuacji jest mi po prostu przykro że mamy takich ludzi w szeregach.
Z reguły nikogo nie obrażam no ale niektórych tępota mnie tak wku*wia że nie dam po prostu rady.
Ostatnio edytowane przez Arkas : 14.05.2015 o godz. 15:33.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując