Bronowianin napisał(a):

Myślałem, że gorszego prymitywizmu i odczłowieczenia na forum już być nie może, ale jednak coś mnie zaskoczyło za sprawą Twojego żenującego wpisu...
|
Zostać tak nazwany przez ciebie patrząc na to co reprezentujesz to traktuję to jako komplement aniżeli obrazę, także dziękuję i czuję się doceniony.
Poczytałem twoje wpisy i stwierdzam że jesteś czerwonym śmieciem i powiem ci jedno, gdybym coś takiego czytał na forum sąsiadki to bym się śmiał z ich kibiców, w tej sytuacji jest mi po prostu przykro że mamy takich ludzi w szeregach.
Z reguły nikogo nie obrażam no ale niektórych tępota mnie tak wku*wia że nie dam po prostu rady.