Polacy wyjeżdżają z tego kraju ,bo nie mają godziwych warunków do życia a my będziemy czarnuchów przyjmowali
Czarni bracia nas zalewają ze wszystkich stron i to jest duży problem Europy a ty mówisz tutaj o przyjmowaniu ich z otwartymi ramionami....
Co do opadatkowania najbogatszych to tak właśnie z niektórymi jest ,że najbardziej lubią rozdysponowywać cudzym majątkiem.Jeśli zarabiasz za mało to coś zrób ze swoim życiem, dokształcaj się i to może polepszyć twoje finanse.
Jeśli Ci się tak bardzo komunizm podoba jest jeszcze taki kraj jak Korea Północna ,gdzie wszyscy żyją na równym poziomie i może to jest alternatywa dla Ciebie.