Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1288
Stary 14.05.2015, 15:16
Polacy wyjeżdżają z tego kraju ,bo nie mają godziwych warunków do życia a my będziemy czarnuchów przyjmowali
Czarni bracia nas zalewają ze wszystkich stron i to jest duży problem Europy a ty mówisz tutaj o przyjmowaniu ich z otwartymi ramionami....
Co do opadatkowania najbogatszych to tak właśnie z niektórymi jest ,że najbardziej lubią rozdysponowywać cudzym majątkiem.Jeśli zarabiasz za mało to coś zrób ze swoim życiem, dokształcaj się i to może polepszyć twoje finanse.
Jeśli Ci się tak bardzo komunizm podoba jest jeszcze taki kraj jak Korea Północna ,gdzie wszyscy żyją na równym poziomie i może to jest alternatywa dla Ciebie.
Odpowiedz cytując