Do Ciebie @Bronowianin
Cytat:
Nie chcę w Polsce islamskich uchodźców ekonomicznych z Afryki!
Polska, w przeciwieństwie do Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Portugalii, Włoch, Belgii, USA nigdy nie miała kolonii – ani w Afryce, ani w Ameryce, ani w Azj, ani w Australii – nigdzie.
Dlatego jako Polak nie mam (w przeciwieństwie do Francuzów, Brytyjczyków, Hiszpanów, Holendrów, Niemców, Portugalczyków, Włochów, Belgów, Amerykanów) żadnych, ale to żadnych obowiązków w stosunku do ciemiężonych przez kolonizatorów przez setki lat...
...Azjatów, Murzynów, Indian, Eskimosów, Aborygenów – nikogo.
Owszem, mam obowiązki w stosunku do moich Rodaków, rzuconych przemocą sowiecką i zdradą, pożal się Boże, „aliancką” – amerykańską, brytyjską, na żer sowieckiej Syberii i wypełniam je między innymi tak, jak napisałem tu*:
Bo kolejność sprowadzania do Polski KOGOKOLWIEK jest następująca:
1. najpierw – zaniechana przez PO i jej mianowańca, prezesa Wspólnoty Polskiej, Longina Komołowskiego, repatriacja Polaków z Kazachstanu.
Równocześnie – wszystkich tych Polaków z postsowieckiego Wschodu, którzy tego chcą: nie „majdanowych”, ukraińskich aktywistów, którzy tu z kieszeni polskich podatników hojnie stypendia dostają
Połączone to być musi z daniem polskiego obywatelstwa (nie żadnego ersatzu w postaci Karty Polaka – paszportów!) WSZYSTKIM Polakom z całego świata – od Ameryki Południowej po RPA, którzy takiego paszportu chcą.
2. Owszem, po zatroszczeniu się o Polaków, można wyznaczyć jakąś pulę dla chrześcijan z Bliskiego Wschodu (Syrii, Iraku), zagrożonych eksterminacją ze strony stworzonego przez USA Państwa Islamskiego.
I tyle, bo żadnych islamistów tu zwyczajnie nie chcę!
Ale będę konstruktywny:
ponieważ za tym przymusowym przyjmowaniem przez Polskę (a dokładniej – przez polskich podatników) wysłanych przez Brukselę obcych nam pod każdym względem imigrantów, głosowali europosłowie PO, niech oni przyjmą tych imigrantów do siebie, do swoich wypasionych domów i apartamentów.
Z europosłanką Piterą Julią na czele, która w czym jak w czym, ale w kolekcjonowaniu lokali, doświadczenia godne najwyższego podziwu ma.
http://kufel.pl/pelnykufel/297/nie-c...nych-z-afryki/
|
Ostatnio edytowane przez heoij : 14.05.2015 o godz. 15:14.
|