|
Senior Member
Offline
|
#1285

14.05.2015, 14:36
|
Bronowianin napisał(a): 
|
Myślę, że kraj taki jak Polska na pomoc dla państw trzeciego świata powinien przeznaczać przynajmniej 10% PKB (ONZ ustaliła kiedyś że pomoc dla biednych krajów ma wynosić śmieszne... 0,7% PKB [sic!], przy czym warto zaznaczyć że mało które państwo wywiązuje się chociażby z tej śmiesznej kwoty...).
|
Bronowianin napisał(a): 
Jest jeszcze jeden ważki argument za imigrantami i za tym, abyśmy serdecznie przyjęli ich też w Polsce. Wiadomo że przyrost naturalny maleje, społeczeństwo starzeje się.
Jeśli jesteśmy patriotami to chcemy dobra naszych krajów, chcemy aby się ożywiły i by się nie wyludnialy. Zatem ludzie z Afryki są dla nas zbawieniem.
|
 ..........
Ostatnio edytowane przez heoij : 14.05.2015 o godz. 14:44.
|
|