Już nie tysiąc a
DWA tysiące
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news...ampaign=chrome
Bunt we Włoszech
Imigranci z Afryki walczyli z Włochami.
Imigranci z Afryki w Rosarno na południu Włoch demonstrują przeciwko rasizmowi i złemu traktowaniu. Dzień wcześniej w nocy w miasteczku doszło do gwałtownych zamieszek z miejscową ludnością.
http://wiadomosci.wp.pl/gid,11841496...4dcd&_ticrsn=3
Za kilka lat już w Krakowie 