Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1277
Stary 14.05.2015, 12:17
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
Uważam ten wpis za jeden z najbardziej haniebnych, jakie dane było mi przeczytać na tym forum. Wyraża treści o charakterze jawnie rasistowskim - nie do mnie należą takie decyzje, ale za coś takiego przyzwoitość nakazywałaby ukarać autora banem.
Bo co bo prawdę napisał? Jak sobie pomyślę że miałbym mieć za sąsiada grupę czarnych to aż mnie dreszcze przechodzą. Tak naprawdę nich ich nie chce a przez tą poprawność polityczną publicznym osobom nie wypada tego mówić wprost. Polska powinna się zająć swoimi obywatelami, mało jest ich chociażby na Kresach?
A co do formy zwalczania tego napływu czy w dzisiejszych czasach jest problemem zrobienie potężnego muru na środku Morza Śródziemnego który by oddzielał Europę od Afryki? Sądzę że na taką inwestycję każdy kraj europejski z chęcią się zgodził i swoją część kapitału przeznaczył.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując