Bronowianin napisał(a):

Uważam ten wpis za jeden z najbardziej haniebnych, jakie dane było mi przeczytać na tym forum. Wyraża treści o charakterze jawnie rasistowskim - nie do mnie należą takie decyzje, ale za coś takiego przyzwoitość nakazywałaby ukarać autora banem.
|
Bo co bo prawdę napisał? Jak sobie pomyślę że miałbym mieć za sąsiada grupę czarnych to aż mnie dreszcze przechodzą. Tak naprawdę nich ich nie chce a przez tą poprawność polityczną publicznym osobom nie wypada tego mówić wprost. Polska powinna się zająć swoimi obywatelami, mało jest ich chociażby na Kresach?
A co do formy zwalczania tego napływu czy w dzisiejszych czasach jest problemem zrobienie potężnego muru na środku Morza Śródziemnego który by oddzielał Europę od Afryki? Sądzę że na taką inwestycję każdy kraj europejski z chęcią się zgodził i swoją część kapitału przeznaczył.