Polska ma pomagać Polakom, a nie murzynom z Afryki, Ukraińcom czy Nepalczykom. Marnuje się gigantyczne pieniądze i materiał ludzki kosztem Polaków.
Nasi rodacy koczują pod mostami, a jakiś debil chce utrzymywać jakichś afrykańców w naszym kraju. Parodia
