kerim1906 napisał(a):

Troche ochlonalem wiec mam prosbe: Czy mogl bys podzielic sie z nami, laikami swoimi doswiadczeniami z dzialanosci i pracy w KORze. Czy mogl bys opisac jak wygladala Twoja wspolpraca z Antonim Macierewiczem a takze z innymi dzialaczami udzielajacymi sie w KOR. Ktorzy juz wtedy dawali sygnaly ze wspolpracuja z wladza, jakie byly stosunki miedzy bohaterami a zdrajcami?
Mam takiego szwagra, co to dzidzi ma 24 latka a pyskuje jakby w Powstaniu Styczniowym nawet bral udzial...opozycjonista z czasow PRLu z niego taki, ze Antek przy nim to harcerzyk...tyle, ze smark sie w 1991 roku urodzil i nawet czolgu w Stanie Wojennym na ulicy nie widzial.