Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 14.05.2015, 11:44
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
no to na zakończenie , jak Pis dojdzie do władzy ..... to Macierewicz w skórzanym płaszczu ..... uuuuu... od 3.30

https://www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU

Troche ochlonalem wiec mam prosbe: Czy mogl bys podzielic sie z nami, laikami swoimi doswiadczeniami z dzialanosci i pracy w KORze. Czy mogl bys opisac jak wygladala Twoja wspolpraca z Antonim Macierewiczem a takze z innymi dzialaczami udzielajacymi sie w KOR. Ktorzy juz wtedy dawali sygnaly ze wspolpracuja z wladza, jakie byly stosunki miedzy bohaterami a zdrajcami?
Mam takiego szwagra, co to dzidzi ma 24 latka a pyskuje jakby w Powstaniu Styczniowym nawet bral udzial...opozycjonista z czasow PRLu z niego taki, ze Antek przy nim to harcerzyk...tyle, ze smark sie w 1991 roku urodzil i nawet czolgu w Stanie Wojennym na ulicy nie widzial.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
Odpowiedz cytując