Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17189
Stary 14.05.2015, 11:34
mistico napisał(a):Wyświetl post
Burliga się rozwija i buduje pozycję wyróżniającego się obrońcy w ekstraklasie. To on i Guerrier są tymi, na których można zarobić.

- Ta runda jest decydująca, ewentualnie wiosna 2016 roku, jeśli zostanę w klubie. Trzeba znaleźć swoją drogę w Wiśle albo gdzie indziej - mówi zawodnik.

Burliga nie wyklucza odejścia z klubu. Zastrzega jednak, że oferta musi być dobra dla niego i dla Wisły.

Maciej Zieliński, agencja Pro Sport Manager: - Pracujemy nad transferem Łukasza, bo zarówno on, jak i my uważamy, że jest gotowy spróbować sił w lepszej lidze. Zainteresowanie jest ze wschodu i zachodu Europy.


info: Sport.pl
Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Owszem, Bury jest dobry w naszej lidze, ale z jego nieskoordynowanymi ruchami nie widzę go w żadnej zachodniej lidze, chyba że jako zachodnią potraktujemy MLS, to może
Odpowiedz cytując