|
Kerim:
Alez oczywiscie ze nie bede ci wymienial ani nawet jednego czlonka KOR. Egzaminuj sobie swoje dzieci! Wiekszosc czlonkow KORU jest dla was zdrajcami i to bez wzgledu na to, czym sie dla nich dzialalnosc w Komitecie konczyla. Grunt ze Antek jest bohaterem...Masz dojscie do oficerow sluzacych w Afganistanie? Porozmawiaj nt. warunkow w jakich przyszlo im ta sluzbe odbywac. Szczegolnie interesujacy moze byc fragment dot pobytu naszego kontyngentu po publikacji raportu z likwidacji WSI...to bedzie dla ciebie szok ale potem nastapi oczyszczenie
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
|