Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17187
Stary 14.05.2015, 10:22
Viper napisał(a):Wyświetl post
Flota wycofała się z I ligi, to znaczy że wszystkich jej zawodników można brać i zarejestrować (regulamin pozwala na rejestracje piłkarza, jeśli jego klub wycofał się z rozgrywek), może jest tam jakiś ciekawy zawodnik.
Daniel Brud

my mamy się bronić przed spadkiem czy grać w Europie?
Odpowiedz cytując