Viper napisał(a):

|
Flota wycofała się z I ligi, to znaczy że wszystkich jej zawodników można brać i zarejestrować (regulamin pozwala na rejestracje piłkarza, jeśli jego klub wycofał się z rozgrywek), może jest tam jakiś ciekawy zawodnik.
|
Daniel Brud
my mamy się bronić przed spadkiem czy grać w Europie?