Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 14.05.2015, 10:19
Mecz z gatunku strategicznych, jeśli wygrają trzy drużyny Legia, lech oraz Wisła, to wskoczymy na 3 miejsce i będziemy mieli dwa pkt przewagi nad Jagą, cztery nad Śląskiem. Co dałoby pewne poczucie bezpieczeństwa w walce o puchary. Wygrana to konieczność, choć będzie bardzo ciężko. Lechia ma ciut trudniejsza pozycję w walce o puchary, więc będą na pewno podenerwowani. Warto by to wykorzystać.
Odpowiedz cytując