Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17186
Stary 14.05.2015, 10:01
Flota wycofała się z I ligi, to znaczy że wszystkich jej zawodników można brać i zarejestrować (regulamin pozwala na rejestracje piłkarza, jeśli jego klub wycofał się z rozgrywek), może jest tam jakiś ciekawy zawodnik.
Odpowiedz cytując