Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 14.05.2015, 09:22
kuba.j.g."kerim1906: legenda? Antek Policmajster? Sam sie odczlowieczyl, zwariowal chlop od tych sluzb. Ale spokojnie, juz niedlugo bedziesz mial Antka jako ministra spraw wewnetrznych...Dziwi mnie natomiast, ze jednych KORowcow uwazasz za legendy a innych za zdrajcow...co z wami te rydzyki i jarki porobily...szkoda"

zaczniemy dyskusję o zasługach dla tego kraju jak wymienisz co najmniej dwóch założycieli KOR , Pana Antoniego nie wymieniaj bo wiesz , podpowiem , sprawdz co byś się nie skompromitował jak niejaka motorniczka z Gdańska co to była łamistrajkiem i wyłączyli jej prąd , a dzisjaj robi za przywódczynię strajku 1980

piszę co byś sprawdził bo mainstream doszedł do takiej groteski że jakieś pół roku temu nagrodę od ambasadora USA za działalność KOR-u odbierał Borusewicz ( SIC !)

hit , tym razem bez komentarza

http://niezalezna.pl/67020-nieporadn...acz-koniecznie
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 14.05.2015 o godz. 09:34.
Odpowiedz cytując