kuba.j.g."kerim1906: legenda? Antek Policmajster? Sam sie odczlowieczyl, zwariowal chlop od tych sluzb. Ale spokojnie, juz niedlugo bedziesz mial Antka jako ministra spraw wewnetrznych...Dziwi mnie natomiast, ze jednych KORowcow uwazasz za legendy a innych za zdrajcow...co z wami te rydzyki i jarki porobily...szkoda"
zaczniemy dyskusję o zasługach dla tego kraju jak wymienisz co najmniej dwóch założycieli KOR , Pana Antoniego nie wymieniaj bo wiesz , podpowiem , sprawdz co byś się nie skompromitował jak niejaka motorniczka z Gdańska co to była łamistrajkiem i wyłączyli jej prąd , a dzisjaj robi za przywódczynię strajku 1980
piszę co byś sprawdził bo mainstream doszedł do takiej groteski że jakieś pół roku temu nagrodę od ambasadora USA za działalność KOR-u odbierał Borusewicz ( SIC !)
hit , tym razem bez komentarza
http://niezalezna.pl/67020-nieporadn...acz-koniecznie