FraMat napisał(a):

A co? Macierewicz i Kaczyński startują w tych wyborach?
Tak wiem. Zwolennicy PO czekają na to, żeby PiS zaliczył najdrobniejszą chociaż wpadkę, cokolwiek, żeby można było się doczepić i rozpocząć nagonkę.
|
Nie wiem na co czekaja zwolennicy PO...moze ich powinienes zapytac?