kuba.j.g. "Gdzie PiS schowal Macierewicza i czemu jaroslaw pokazuje sie raz na 3 tygodnie?"
i to pytanie zadaje sobie cały mainstream , kolega też zaniepokojony ? cierpliwości , legenda KOR żyje i ma się dobrze , może kolega zaniepokoi się faktem że w tzw "złotym okresie Polski" legenda walki o wolną Polskę został tak odczłowieczony , nie niepokoi to kolegi w jakim kraju żyje , tak was reżim wyszkolił , wstyd i hańba
Jaroo1 "Jakoś nic o rudym cwelu ostatnio nie słychać"
rudy cwel jak go trafnie określiłeś już ma info od Anielki co się dzieje i trzyma się z daleka , nie był nawet na tzw konwencji bula