|
A co? Macierewicz i Kaczyński startują w tych wyborach?
Tak wiem. Zwolennicy PO czekają na to, żeby PiS zaliczył najdrobniejszą chociaż wpadkę, cokolwiek, żeby można było się doczepić i rozpocząć nagonkę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|