|
Wbrew pozorom kampania wyborcza Bula była najlepszą z możliwych: siedzieć cicho i udawać, że mnie nie ma.
Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupka niż się odezwać i rozwiać wszystkie wątpliwości.
Bul musiał zacząć się odzywać i rozwiał wszystkie wątpliwości.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|