Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 13.05.2015, 14:10
szprotson napisał(a):Wyświetl post
speclajnie mamy tak duzo brutalnosci w architekturze by zakrywać ją właśnie logiem ligi czempionsów

do piątku tak mozemy marzyć hehe
Cupiał nadzorował: W tych miejscach ma być surowizna na banery LM!
Odpowiedz cytując