Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 13.05.2015, 12:23
To co wrzucil szprotson z wp to juz jakas tragikomedia jest. W tym klubie nigdy nie zawita normalnosc kiedy wlasciciel bedzie zmienial szkoleniowcow jak rekawiczki. Moskal dopiero co zasiadl do stolu a juz musi odchodzic nie pokroiwszy jeszcze nawet powitalnego tortu. Quo Vadis Boguslawie, quo vadis Wislo...

















...
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 13.05.2015 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując