To co wrzucil szprotson z wp to juz jakas tragikomedia jest. W tym klubie nigdy nie zawita normalnosc kiedy wlasciciel bedzie zmienial szkoleniowcow jak rekawiczki. Moskal dopiero co zasiadl do stolu a juz musi odchodzic nie pokroiwszy jeszcze nawet powitalnego tortu. Quo Vadis Boguslawie, quo vadis Wislo...
...
