Jago napisał(a):

|
Manchester miał nadzieje grać w następnym sezonie w lidze mistrzów.. tym razem przez nas będzie musiał znowu zmienić plany :/ Co prawda zaczynają się zbroić (transfer Depaya) ale no dojdzie do nas w lecie Starzyński z Ruchu, więc awans mamy pewny. Byleby nas sędzia nie przekręcił, bo to było często spotykane w spotkaniach naszej drużyny.
|
Podobno już nie Starzyński a Emil Drozdowicz + o.......ą nam stadion kostką brukową.
I o to chodzi Panowie.
Wszystko z głową. Nie od razu wszystko na eliminacje, tylko po awansie gdzie jeszcze można zawodnika zgłosić
wtedy pojawi się nazwisko które zapełni trybuny do ostatniego krzesełka.
Ba, nawet trenera zmienimy
http://sport.wp.pl/kat,32282,opage,7...?ticaid=114db4