Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 13.05.2015, 11:57
Jago napisał(a):Wyświetl post
Manchester miał nadzieje grać w następnym sezonie w lidze mistrzów.. tym razem przez nas będzie musiał znowu zmienić plany :/ Co prawda zaczynają się zbroić (transfer Depaya) ale no dojdzie do nas w lecie Starzyński z Ruchu, więc awans mamy pewny. Byleby nas sędzia nie przekręcił, bo to było często spotykane w spotkaniach naszej drużyny.
Podobno już nie Starzyński a Emil Drozdowicz + o.......ą nam stadion kostką brukową.
I o to chodzi Panowie.
Wszystko z głową. Nie od razu wszystko na eliminacje, tylko po awansie gdzie jeszcze można zawodnika zgłosić
wtedy pojawi się nazwisko które zapełni trybuny do ostatniego krzesełka.

Ba, nawet trenera zmienimy
http://sport.wp.pl/kat,32282,opage,7...?ticaid=114db4
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując