Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 13.05.2015, 11:44
Pytanie tylko, co odpowiedzialby jego kontrkandydat w 2 turze. Obstawiam, ze nic madrzejszego by nie wymyslal. Ewentualnie, ze jak jego wybiora na prezydenta to da mu 3k, a jak sie pomodli do Boga, to i wiecej dostanie... ;-)


z jednej strony 2k to malo, z drugiej - duzo ludzi nawet tyle nie zarabia. Jak tego chujka nie lubie, tak uwazam, ze odpowiedzial prawde, ale w tak ch**owy sposob, ze no nie da sie... ot, kolejne faux pas Bronka...

Duda to marionetka Kaczynskiego, wiec wybory dla mnie to jak: "upie**olic sobie noge, czy reke?" Zaden z kandydatow, ktorzy moim zdaniem niesli jakakolwiek wartosc nie przeszedl do 2 tury. :(
Odpowiedz cytując