Temat
:
[32 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 15 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
OstryLG
Member
Od: 05.2005
Skąd: Gdańsk
Offline
#
28
13.05.2015, 11:40
Nie zapominajcie że Lechia zremisowała nie tak dawno z Barceloną która już gra w finale LM
ŚWL
OstryLG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OstryLG
Odwiedź stronę domową użytkownika OstryLG!
Znajdź inne posty napisane przez OstryLG