|
Manchester miał nadzieje grać w następnym sezonie w lidze mistrzów.. tym razem przez nas będzie musiał znowu zmienić plany :/ Co prawda zaczynają się zbroić (transfer Depaya) ale no dojdzie do nas w lecie Starzyński z Ruchu, więc awans mamy pewny. Byleby nas sędzia nie przekręcił, bo to było często spotykane w spotkaniach naszej drużyny.
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
|