|
najlepsze zespoly nie beda ryzykowac spotkani z Nami , raczej lobby Uefa wypusci na Wisle kogos slabszego , tak czy inaczej pol europy drzy po sobocie przed Biala Gwiazda i jej szturmie na europejskie salony ...szansa dla Buchalika bo notowania Casillasa w Realu sa slabiutkie
|