Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 13.05.2015, 11:23
najlepsze zespoly nie beda ryzykowac spotkani z Nami , raczej lobby Uefa wypusci na Wisle kogos slabszego , tak czy inaczej pol europy drzy po sobocie przed Biala Gwiazda i jej szturmie na europejskie salony ...szansa dla Buchalika bo notowania Casillasa w Realu sa slabiutkie
Odpowiedz cytując