szprotson napisał(a):

niestety na to nie ma szans poniewaz są zbyt wysoko w tabeli, ale jak Manchester United będzie czwarty i będzie musiał rozegrac eliminacje, to na bank ich wylosujemy
|
Niestety, nie.
My będziemy albowiem w grupie mistrzowskiej, a Manchester United na to nie zasłużył i będzie w niemistrzowskiej.