Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 13.05.2015, 10:55
niestety na to nie ma szans poniewaz są zbyt wysoko w tabeli, ale jak Manchester United będzie czwarty i będzie musiał rozegrac eliminacje, to na bank ich wylosujemy
Przynajmniej wyjazd będzie spoko, a mecz....Angel Di Maria to taki sam człowiek jak Rafał Boguski, a Fellaini jak Uryga. Nie mówiąc o przewyższającym De Geje (wtf De Gea - Liczebnik kogo czego De Gei ?) Michale Buchaliku!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując