niestety na to nie ma szans poniewaz są zbyt wysoko w tabeli, ale jak Manchester United będzie czwarty i będzie musiał rozegrac eliminacje, to na bank ich wylosujemy

Przynajmniej wyjazd będzie spoko, a mecz....Angel Di Maria to taki sam człowiek jak Rafał Boguski, a Fellaini jak Uryga. Nie mówiąc o przewyższającym De Geje (wtf De Gea - Liczebnik kogo czego De Gei ?) Michale Buchaliku!