Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 13.05.2015, 10:45
he, he dobre to jest to "w polityke sie nie wpierdalam"

a Bronowianin nic nie bierze tylko podpuszcza i czeka na "inwektywy" , i doczeka się , chyba że wyluzowali
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 13.05.2015 o godz. 10:48.
Odpowiedz cytując