jestem ciekaw czy Wisła poczyniła jakieś choćby minimalne starania, żeby obejrzeć w kilku meczach tych młodych piłkarzy z 1 Ligi polskiej...
http://www.transfermarkt.pl/fabian-h...spieler/194139 - LO
http://www.transfermarkt.pl/bartosz-...spieler/261874 - PO
http://www.transfermarkt.pl/jacek-go...spieler/199297 - ŚDP
czy znowu obudzimy się z ręką w nocniku?