Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17182
Stary 13.05.2015, 10:43
jestem ciekaw czy Wisła poczyniła jakieś choćby minimalne starania, żeby obejrzeć w kilku meczach tych młodych piłkarzy z 1 Ligi polskiej...

http://www.transfermarkt.pl/fabian-h...spieler/194139 - LO
http://www.transfermarkt.pl/bartosz-...spieler/261874 - PO
http://www.transfermarkt.pl/jacek-go...spieler/199297 - ŚDP

czy znowu obudzimy się z ręką w nocniku?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując