s1mone napisał(a):

A ja mam to w dupie jak mamy remisować to równie dobrze można przegrać, Wisełko tylko 3 punkty!
)
|
Ostatni mecz Lechia u siebie przegrała 8 listopada 2014r. Od tamtej pory w lidze zagrała u siebie 8 meczów = 6 zwycięstw i 2 remisy. W tych 8 meczach straciła 2 gole. Ale naczelny znawca już woła: "tylko 3 punkty!". Oczywiście, może się tak jakimś cudem zdarzyć, że tam wygramy, ale wymaganie od gości, którym nie płaci się od miesięcy 3 punktów na ultra ciężkim terenie to skrajny debilizm.