Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 12.05.2015, 23:59
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A ja mam to w dupie jak mamy remisować to równie dobrze można przegrać, Wisełko tylko 3 punkty!

)
Ostatni mecz Lechia u siebie przegrała 8 listopada 2014r. Od tamtej pory w lidze zagrała u siebie 8 meczów = 6 zwycięstw i 2 remisy. W tych 8 meczach straciła 2 gole. Ale naczelny znawca już woła: "tylko 3 punkty!". Oczywiście, może się tak jakimś cudem zdarzyć, że tam wygramy, ale wymaganie od gości, którym nie płaci się od miesięcy 3 punktów na ultra ciężkim terenie to skrajny debilizm.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując