maaarcin napisał(a):

Informacje zostały rozesłane. Nie wysyłałem ich do osób, które podawały swoje dane wcześniej. Jeżeli ktoś nie otrzymał informacji lub nie jest pewny, że został wzięty pod uwagę to proszę o kontakt.
Proszę również o informację osoby, które powinny, a nie dostały punktów za kolejki 20-25.
|
Odnalazłem swoje punkty za Zawiszę więc dziękuję i przepraszam za pyskówki (bo nie wiem jak długo te punkty już tam były).