Reserve napisał(a):

No właśnie, powiedz mi tylko gdzie. Bo jak chodze po Krakowie tak plakatów naszych spotkać nie mogę.
A co do licencji - to nie przypadkiem SKWK najpierw chciało wy.......enia Gaszyńskiego na zbity pysk po kilku dniach urzędowania? Bo kółeczko wzajemnej adoracji się poczuło urażone, że prezes w zębach zaproszenia na spotkanie nie przyniósł? A przyznało się toto do błędu? Nigdzie nie widziałem ani słowa.
|
Widziałem na Rondzie Matecznego (w zasadzie tuż przed) jak się jedzie z centrum (Razem gramy do końca)... Stojący w korku albo na przystanku autobusowym w stronę centrum widzą go doskonale. I jeszcze w jakimś miejscu, ale nie pamiętam gdzie.