Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3537
Stary 12.05.2015, 18:03
http://s30.postimg.org/5xjfatof5/bronek.jpg

Pytanie do moderatorów.
Czy nazywanie menelami ludzi bez których ten ... ktoś musiałby teraz mówić w języku innym niż Polski to mało aby go zbanować?
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując