|
Wiesz, nie wiem jak, jest, po , pisowsku.
Masz wyborców, Kukiza, rozumiesz , ? Za idiotów, którzy się nabiorą na sztuczny miód, jako stary miś. A tak, nie jest. Sam , ten apel , to abstrakcja , w którego , nie wierzysz, sam, Tym wyzywaniem, od "antysystemowców", i kombinowaniu, by, bul, wygrał, wybory ze spoconym, wąsem, jak zapuści , sam dobrze wiesz. To jest, ta niedźwiedzia , przysługa.
Sorry , szybko pisze , myśli chce , uchwycić.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 12.05.2015 o godz. 17:04.
|