Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1182
Stary 12.05.2015, 15:07
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Jak nazwałem Cię kiedyś Pisowcem strasznie zaprzeczałeś. Parę minut temu sam siebie tak określiłeś. Fakt, wyszedłem przed szereg. Myślałem, że dostatecznie sam siebie zdefiniowałeś. Myliłem się
powtórzę , nie pieprz głodnych kawałków , każdy na tym forum wie że jestem Pisowcem ( żeby nie było , nie mam i nie miałem nigdy nic wspólnego z partią , jakąkolwiek zresztą) , a Ty łaskawco nie wiesz i się wysilasz z "profanem"
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 12.05.2015 o godz. 15:10.
Odpowiedz cytując