ABGwislakABG napisał(a):

Jak nazwałem Cię kiedyś Pisowcem strasznie zaprzeczałeś. Parę minut temu sam siebie tak określiłeś. Fakt, wyszedłem przed szereg. Myślałem, że dostatecznie sam siebie zdefiniowałeś. Myliłem się
|
powtórzę , nie pieprz głodnych kawałków , każdy na tym forum wie że jestem Pisowcem ( żeby nie było , nie mam i nie miałem nigdy nic wspólnego z partią , jakąkolwiek zresztą) , a Ty łaskawco nie wiesz i się wysilasz z "profanem"