Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.05.2015, 15:05
Jak nazwałem Cię kiedyś Pisowcem strasznie zaprzeczałeś. Parę minut temu sam siebie tak określiłeś. Fakt, wyszedłem przed szereg. Myślałem, że dostatecznie sam siebie zdefiniowałeś. Myliłem się
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując