Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 12.05.2015, 15:01
Akurat w piątek mają dostać część zaległych pieniędzy, pewnie przed meczem sprawdzą czy coś doszło..
Co do meczu.. każdy wynik możliwy, nie ma faworyta, oglądam dość często Lechijke i nie grają nic specjalnego, tak jak my, raz lepiej raz gorzej, dobrze było by nie przegrać.
Mają Mile my Stlilica oni Colaka my Brożka oni Makuszewskiego my Guerriera. Można spodziewać sie kilku bramek, my i BKS lubimy grać ofensywnie.

Wisła z Lechią! ejaoooo!

PS. Tu link do forum Lechii do tematu meczowego:

http://lechia.gda.pl/forum/watek/7370/

Można poczytać jak to widzą bracia z Gdańska!
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 12.05.2015 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując