Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 12.05.2015, 14:58
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Mirek- proste pytanie, zero-jedynkowe- jak zagłosuję na Dudę głosujesz na Kukiza na jesień?
wiesz że ja Pisowiec , i będzie potrzebne ogranie urbanoplatfusiarni , ale zapewniam że znajdę co najmniej trzech "leniwców kukizowców" których "zapędzę" do głosowania
Odpowiedz cytując