ABGwislakABG napisał(a):

Mirek- proste pytanie, zero-jedynkowe- jak zagłosuję na Dudę głosujesz na Kukiza na jesień?
|
wiesz że ja Pisowiec

, i będzie potrzebne ogranie urbanoplatfusiarni , ale zapewniam że znajdę co najmniej trzech "leniwców kukizowców" których "zapędzę" do głosowania
