fialo napisał(a):

|
Zejdźcie na ziemię, jak nie przegramy w Gdańsku, to będzie cud.
|
zazwyczaj gdy bierzemy remis w ciemno to albo wygrywamy, albo tracimy zwycięstwo w ostatnich minutach
gdy liczymy na łatwą wygraną to mamy remis/porażke
wychodzi na to że będzie remis, po wcześniejszym prowadzeniu.
btw nie wiem czy Lechia to klasa Barcelony, czy chociaż Sevilli, ale nie żartujcie sobie. W tej lidze każdy z kazdym może wygrać i nie należy tego traktować w kategoriach cudu.