Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.05.2015, 14:41
fialo napisał(a):Wyświetl post
Zejdźcie na ziemię, jak nie przegramy w Gdańsku, to będzie cud.
zazwyczaj gdy bierzemy remis w ciemno to albo wygrywamy, albo tracimy zwycięstwo w ostatnich minutach
gdy liczymy na łatwą wygraną to mamy remis/porażke

wychodzi na to że będzie remis, po wcześniejszym prowadzeniu.

btw nie wiem czy Lechia to klasa Barcelony, czy chociaż Sevilli, ale nie żartujcie sobie. W tej lidze każdy z kazdym może wygrać i nie należy tego traktować w kategoriach cudu.
Odpowiedz cytując