Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1172
Stary 12.05.2015, 14:05
Kerim kumaczu specjalnie dla Ciebie wytlumaczenie:
Tymczasem sztabowcy pewnego kandydata zorientowawszy się, że w II turze nie mają co liczyć na głosy wyborców Pawła Kukiza, postanowili "oddolnie" działać BYŁEM ZA PAWŁEM KUKIZEM, W II TURZE NIE DAM SWOJEGO GŁOSU NIKOMU!
Co za goście. Czego się nie tkną to spieprzą. W zawodach na największego pierdołę - niekwestionowane drugie miejsce
Odpowiedz cytując